Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Action
ps: چار

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
