Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Action
ru: Действие

en: Created
ru: Создано

en: New Window
ru: Новое окно

en: Entity
ru: Сущность

en: About
ru: Информация

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: 30 days
ru: 30 дней

en: 14 days
ru: 14 дней

en: 60 days
ru: 60 дней

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
