Gatsby Integration (8.x-1.0-rc5) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Language
fr: Langue

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Entity
fr: Entité

en: About
fr: À propos

en: Server URL
fr: URL du serveur

en: Bundle
fr: Type

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entity Title
fr: Titre de l'entité

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.
