Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Created
hr: Stvoreno

en: About
hr: Opis
