Gatsby Integration (8.x-1.0-rc7) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Entity
ar: الكيان

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة
