Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Logs
bg: Регистри

en: View
bg: Прегледай

en: All
bg: Всички

en: Finished
bg: Приключен

en: Apply
bg: Търси

en: Started
bg: Начало
