Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Logs
et: Logid

en: View
et: Kuva

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Finished
et: Valmis

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
