Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: - All -
my: - အားလုံး -
