Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Logs
uk: Журнали

en: View
uk: Перегляд

en: All
uk: Все

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Finished
uk: Завершено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Started
uk: Запущено

en: Output
uk: Вивід

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
