Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Logs
af: Logboeke

en: View
af: Wys

en: All
af: Alle

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
