Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Logs
cs: Logy

en: View
cs: Zobrazit

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Finished
cs: Hotovo

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Started
cs: Zahájeno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
