Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Logs
ru: Системные журналы

en: View
ru: Просмотр

en: All
ru: Все

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Finished
ru: Завершено

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Started
ru: Начало

en: Output
ru: Вывод

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
