Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Logs
fr: Journaux

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Finished
fr: Fin de l'installation

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Started
fr: Démarré

en: Output
fr: Sortie

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
