Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: View
tr: Görüntüle

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Started
tr: Başladı

en: Output
tr: Çıktı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
