Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Reference
et: Viide

en: Select
et: Vali

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp
