Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
