Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Select
cy: Dewis

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
