Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
