Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Reference
ja: 参照

en: Select
ja: 選択

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Type of item to reference
ja: 参照するアイテムのタイプ
