Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
