Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس
