Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း
