Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Reference
sk: Referencia

en: Select
sk: Zvoľte

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať
