Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்
