Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Select
vi: Chọn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
