Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici
