Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Image
ro: Imagine

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină
