Google Auth (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: here
nn: her

en: Not installed
nn: Ikkje installert
