Google Auth (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: User Name
de: Benutzername

en: here
de: hier

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Revoke
de: Widerrufen

en: Installed
de: Installiert

en: Authenticate
de: Authentifizieren

en: Services
de: Dienste

en: About
de: Über

en: Developer Key
de: Entwicklerschlüssel

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: The Name of the associated user.
de: Der Name des zugehörigen Benutzers.
