Google Auth (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: here
pl: tutaj

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Services
pl: Serwisy

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
