Google Authentication for Users (8.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
