Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Close
am: ዝጋ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች
