Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Popup
be: Выкідны

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
