Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (53 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Area
da: Område

en: Revisions
da: Versioner

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Close
da: Luk

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Revert
da: Gendan

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: Revision
da: Version

en: All pages
da: Alle sider

en: Changed
da: Ændret

en: Revision of %title from %date
da: Version af %title fra %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at vende tilbage til versionen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at slette versionen fra %revision-date?

en: Offset
da: Forskydning

en: Modifier
da: Modifiers

en: Delete all revisions
da: Slet alle revisioner

en: Scheduled
da: Planlagt

en: Start time
da: Start tid

en: Language settings
da: Sprogindstillinger

en: Copy of the revision from %date.
da: Kopi af versionen fra %date.

en: Current revision
da: Nuværende version

en: End time
da: Slut tid

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Enable popup
da: Aktivér popup

en: Revision translation affected
da: Oversættelse af version påvirket

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
da: Angiver om den seneste ændring af en oversættelse hører til den aktuelle version.

en: @date by @username
da: @date af @username

en: @langname revisions for %title
da: @langname versioner af %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
da: Er du sikker på, at du ønsker at gendanne @language-oversættelsen af versionen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
da: Gendan indholds som deles mellem oversættelser
