Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.
