Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Homepage
et: Veebileht

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Area
et: Pindala

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Frequency
et: Sagedus

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Close
et: Sulge

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Offset
et: Nihe

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Language settings
et: Keelesätted

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
