Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Area
hr: Područje

en: Revisions
hr: Revizije

en: Authored by
hr: Autor

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Language settings
hr: Postavke jezika

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
