Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Area
hy: Տարածք

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
