Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Area
lv: Apgabals

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Close
lv: Aizvērt

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
