Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ
