Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (52 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Area
tr: Bölge

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Close
tr: Kapat

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: All pages
tr: Tüm sayfalar

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Popup settings
tr: Açılır pencere ayarları

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Language settings
tr: Dil ayarları

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
