Gaya Popup (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Close
ug: يېپىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
