Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Language settings
af: Taalverstellings
