Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (45 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Area
az: Sahə

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Close
az: Bağlı

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Revision translation affected
az: Təfərrüat tərcüməsi təsirləndi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
az: Tərcümənin son redaktəsinin cari versiyaya aid olub olmadığını göstərir.

en: @date by @username
az: @date @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
az: @language tərcüməsini %revision-date-dən olan versiyaya qaytarmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Revert content shared among translations
az: Tərcümələr arasında paylaşılan məzmunu geri qaytarın
