Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Close
eu: Itxi

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Enable popup
eu: Popup-a gaitu
