Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Area
fi: Alue

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Close
fi: Sulje

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Scheduled
fi: Ajastettu

en: Language settings
fi: Kieliasetukset

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
