Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Area
gl: Área

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Close
gl: Pechar

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Popup
gl: Emerxente

en: Popups
gl: Emerxentes

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Enable popup
gl: Activar fiestra emerxente
