Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Area
he: איזור

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Close
he: סגירה

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Font size
he: גודל גופן

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Offset
he: היסט

en: Popup
he: פופאפ

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: End time
he: זמן סיום:

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
