Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
