Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
